قوانین و مقررات

 1. کلیه اصول و رویه‏‌های گرگان‏‌سلامت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مصرف‏‌کننده و قوانین نظام پزشکی است و متعاقبا تمامی کاربران نیز موظف به رعایت قوانین هستند.

 

 1. انجام اعمال خلاف عفت عمومی یا هنجارهای متعارف جامعه و هرگونه عملی که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم شود ممنوع می باشد.

 

 

 1. گرگان‌سلامت برای ارائه آدرس کلیه فعالین حوزه سلامت از اطلاعات ارائه شده توسط ایشان یا وب‌سایت‌ها و منابع معتبر استفاده کرده و تلاش نموده است تا اطلاعات ارائه شده حداکثر صحت و اعتبار را داشته باشد.

 

 1. گرگا‌ن‌‏سلامت تمام کوشش و دقت را به منظور ارائه مناسب و مطمئن خدمات انجام می‌‏دهد و جهت تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و معتبر استفاده می‌‏نماید.

 

 1. کلیه آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در گرگان‌سلامت تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود. همچنین گرگان‌سلامت خود را موظف می‌داند از انتشار آگهی هایی با این مضامین جلوگیری نماید:
 • مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • هرگونه محتوای مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه،
 • استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: بهترین، برترین، اولین، مجهزترین و کلیه عبارات و توصیفاتی که جنبه تبلیغات بیش از حد داشته باشد،
 • هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی خدمات و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از حروف انگلیسی برای نوشتن عبارات فارسی (اصطلاحا فینگلیش): استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن کلمات غیرفارسی و برندها و یا ثبت آگهی به زبان انگلیسی مانعی ندارد،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • هر شکلی از شرط‌بندی (با جایزه یا بدون جایزه).

 

 1. چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، گرگان‌سلامت فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید و در این صورت گرگان‌سلامت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

 

 1. هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد.

 

 1. چنانچه هر یک از افراد در زمان دریافت اطلاعات با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند مشکل خود را در ساعات اداری از طریق شماره تماس پشتیبانی گرگان‌سلامت مطرح کنند و شرکت در چارچوب وظایف و تعهدات خود پیگیری لازم را جهت حل‏‌وفصل آن به عمل خواهد آورد.

 

 1. مسئولیت همه اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام خدمات‏‌رسانی) و قوانین مدنی (ورود خسارت) باشد، برعهده شخص متخلف بوده و شرکت هیچ‏گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و شرکت می‌تواند از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی شرکت به عمل آورد.

 

 1. خدمات گرگان‌‏سلامت صرفاً جهت اطلاع‌‏رسانی و آگاهی‏‌بخشی به افراد به خصوص پیرامون فعالیت‏‌های فعالین حوزه سلامت می‏‌باشد و شرکت هیچ‌گونه تعهدی نسبت به کیفیت و ضمانت خدمات ارائه شده از طرف فعالین را ندارد و نخواهد داشت.

 

 1. شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، Backup تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

 

 1. شرکت بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و پرداخت‏‌های صورت گرفته اعضا حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

 

 1. کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

 

 1. لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

 

 1. ورود کاربران به سامانه گرگان‏‌سلامت جهت استفاده از خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این وب‏سایت است.

 

 1. ایجاد هرگونه تغییر در خدمات، قوانین و رویه‏‌های گرگان‌‏سلامت در آینده، در بخش قوانین و مقررات منتشر و به‌‏روزرسانی می‏گردد و کاربران موافقت می‏‌کنند که استفاده مستمر از سامانه به معنای قبول هرگونه تغییرات است.

 

 1. تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت وقوع هرگونه از موارد قوه قهریه، گرگان‌‏سلامت هیچ‌‏گونه مسئولیتی ندارد.